5x Volvo Penta D6-370 binnenboordmotor onderdelen

Voor onderdelen vijf D6-370 motoren compleet op enkele onderdelen:

Alle motoren zijn met de hand rond te draaien. Verdere staat is onbekend.

Geen garantie.

3x   D3-370  2017 ontbrekende onderdelen:  2 HD fuelpump, 1 set injectors, 1 compressor,

2 x D3-370  2011  ontbrekende onderdelen:  1 HD fuelpump, 1 computer, 1 compressor

Prijs per stuk. Transport per stuk.

Sommige hoofdonderdelen artikelen nummers:

Longblock engine 3801703
Cylinder Head 3801887, 3803888
Camshaft, intake 22897451
Camshaft, intake 21600904
High-pressure pump, 889635
Exhaust pipe elbow 22948847
Heat Exchanger 22866513
Tube 40005786
Insert 3808746
Housing 21692360
Control unit 21469067
Compressor, exch 23118550, 3801836, 889980

Artikelnummer: 5xD6-370 Categorieën: , ,

Product ID: 46923

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “5x Volvo Penta D6-370 binnenboordmotor onderdelen” te beoordelen
Project! AB Marine service

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.