Sale!

Peugeot Indenor Volvo Penta 12v MD21 MD32 alle type gloeistiften 12v snelgloei

(5 klantbeoordelingen)

36,19 16,95 incl. BTW

Details en beschrijving

Snelgloei stiften voor Peugeot Indenor gehele serie en oudere Volvo Penta AQD en MD motoren.

Peugeot Indenor
DTP40, DTP50, DTP62, DTP70
XID, XD 88, XD4 88, XD 90, XD4 90,
XDP 88, XDP 70, XD2, XD2S, XDP4 90, XD2P

Volvo penta
AQD19, AQD21A, AQD21B, AQD32A, MD21A, MD21B, MD29,MD32A

Electrische specificaties (Gloeistiften)
Volt 12
Spanning/gloeistift 10.5
Ampère 10
Fysieke specificaties (Gloeistiften)
Lengte 1mm 38.00 (tot afdichting)
Lengte 2mm 34.50

Gloeitijd sec. a 15 sec
Lengte 3 87.9
A Aansluiting draad mm M5
B Draad gloeistift mm M18-1.5
H Boutmaat mm 21
C Buitendiameter in mm 6.1
Verdere informatie (Gloeistiften)
Tekening GLOW

Vervangt
0250200020 Bosch
100222302 BERU
100222304 BERU
100222307 BERU
250200420 BOSCH
100583 CARGO
107mj BERU
108mj BERU
124mj BERU
171mj BERU
5414813 PEUGEOT
b-029 HKT
ch65 CHAMPION
cim15a LUCAS
ds010 LUCAS
NGK y-810
BERU 0100222301
BOSCH 0250200001
BOSCH 0250200014
BOSCH 0250200020
BOSCH 0250200055
OPEL 1214300
VOLVO 870680
VOLVO 870846
BERUg v107

Artikelnummer: AB-100262 Categorieën: , , , Tags: ,

Product ID: 4070

5 beoordelingen voor Peugeot Indenor Volvo Penta 12v MD21 MD32 alle type gloeistiften 12v snelgloei

    Joachim Hammerö
    29 september 2020
    Fast delivery and good service!
    B.f Vinju
    18 september 2020
    Snelle levering, gloeikousjes gemonteerd en start nu een stuk sneller en loopt gelijk goed .
    Jan kuijs
    4 mei 2020
    Snelle levering top
    Peugeot Indenor Volvo Penta 12v MD21 MD32 alle type gloeistiften 12v snelgloei photo review
    J Terpstra
    10 april 2020
    Perfecte service en goede prijs. Met de nieuwe gloeipluggen is starten een feest!
    Aad Kurpershoek
    22 april 2019
    Top snelle levering goede prijs eind resultaat dat de motor weer prima draait
Een beoordeling toevoegen
Project! AB Marine service

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.