Sale!

Peugeot Indenor Volvo Penta 12v MD21 MD32 alle type gloeistiften 12v snelgloei

(9 klantbeoordelingen)

16,95 incl. BTW

Warranty: 2 jaar

Details en beschrijving
Snelgloei stiften voor Peugeot Indenor gehele serie en oudere Volvo Penta AQD en MD motoren.
Er zijn MD21B motoren met smalle gloeistiften deze zijn gelijk aan de OM601/OM602

Peugeot Indenor
DTP40, DTP50, DTP62, DTP70
XID, XD 88, XD4 88, XD 90, XD4 90,
XDP 88, XDP 70, XD2, XD2S, XDP4 90, XD2P

Volvo penta
AQD19, AQD21A, AQD21B, AQD32A, MD21A, MD21B, MD29,MD32A

Electrische specificaties (Gloeistiften)
Volt 12
Ampère 10

Fysieke specificaties (Gloeistiften)
Aanhaalmoment 40 – 50 Nm
Lengte 1mm 38.00 (tot afdichting)
Lengte 2mm 34.50
Gloeitijd sec. a 15 sec
Lengte 3 87.9
A Aansluiting draad mm M5
B Draad gloeistift mm M18-1.5
H Boutmaat mm 21
C Buitendiameter in mm 6.1
Verdere informatie (Gloeistiften)
Tekening GLOW

Vervangt

0250200020 Bosch
100222302 BERU
100222304 BERU
100222307 BERU
250200420 BOSCH
100583 CARGO
107mj BERU
108mj BERU
124mj BERU
171mj BERU
5414813 PEUGEOT
581072 Peugeot
b-029 HKT
ch65 CHAMPION
cim15a LUCAS
ds010 LUCAS
NGK y-810
BERU 0100222301
BOSCH 0250200001
BOSCH 0250200014
BOSCH 0250200020
BOSCH 0250200055
OPEL 1214300
VOLVO 870680
VOLVO 870846
VOLVO 870681
BERUg v107

Artikelnummer: 100262 Categorieën: , , , Tags: ,

Product ID: 4070

Beschrijving

Het installeren van snelgloeistiften.

Wij gebruiken meestal de plus van de startmotor als voeding (Kabelschoen M10) en gaan dan naar een relais nummertje 30 door naar de gloeistiften zelf met 87.

Hier zou je ongeveer 2 a 3 meter 6mm2 Stroomdraad voor nodig hebben. Dan zouden al die dikke kabels van en naar je dashboard kunnen vervallen met het gloei-oog.
Eventueel vervang je de 4 oude tussenkabels tussen de gloestiften voor nieuwe frisse maar dat is een optie.
Om het relais aan te sturen heb je een plus en min op de 85 en 86 aansluiting nodig. Hoe om maakt niet het is een spoel.
in de orginele situaties, gloei je door je contact of gloeischakelaar en gaat alle stroom (4 x 11Ampere) door je dashboard.
Dat voorkomen we door de stroom vanaf de startmotor te schakelen met een relais.
Het relais inschakelen kan met een klein stroompje, een dunne 1-2mm2  kabel vanaf je gloei-contactschakelaar is voldoende.
Je kunt inderdaad een Indicator lampje gebruiken om te controleren of je daadwerkelijk gloeit.
Deze sluit je parallel na je gloei-contact schakelaar aan de massa.

Als het gloei-oog in serie naar je gloeiers is aangesloten moet hij het doen zoals deze tekening.

indenor gloeistiftaanluit schema
indenor gloeistiftaanluit schema

Mocht je nog vragen hebben kun je altijd bellen of mailen

9 beoordelingen voor Peugeot Indenor Volvo Penta 12v MD21 MD32 alle type gloeistiften 12v snelgloei

  1. Johan
    23 november 2021
    Prima Service !
    Heel veel service en telefonische uitleg in verhouding tot een kleine order.
    Helpful?
    0 0
    Hans Goedknegt
    1 maart 2021
    Perfecte snelle service en schappelijk geprijsd
    Helpful?
    0 0
    Peugeot Indenor Volvo Penta 12v MD21 MD32 alle type gloeistiften 12v snelgloei photo review
    Thom Witte
    18 februari 2021
    4 snel voorgloeistiften voor de Peugeot indenor xdp 4.90 besteld en snel geleverd. Vandaag ingebouwd. Nu start de motor met 15 seconden voorgloeien. N...More
    4 snel voorgloeistiften voor de Peugeot indenor xdp 4.90 besteld en snel geleverd. Vandaag ingebouwd. Nu start de motor met 15 seconden voorgloeien. Normaal staat daar 50 seconden voor volgens de voorschriften van de motor.

    Erg tevreden ☺
    Helpful?
    0 1
    Weinert
    2 januari 2021
    Schnelle Lieferung. Super! Gerne wieder.
    Helpful?
    0 0
    Joachim Hammerö
    29 september 2020
    Fast delivery and good service!
    Helpful?
    0 0
    B.f Vinju
    18 september 2020
    Snelle levering, gloeikousjes gemonteerd en start nu een stuk sneller en loopt gelijk goed .
    Helpful?
    0 0
    Jan kuijs
    4 mei 2020
    Snelle levering top
    Helpful?
    0 0
    Peugeot Indenor Volvo Penta 12v MD21 MD32 alle type gloeistiften 12v snelgloei photo review
    J Terpstra
    10 april 2020
    Perfecte service en goede prijs. Met de nieuwe gloeipluggen is starten een feest!
    Helpful?
    0 0
    Aad Kurpershoek
    22 april 2019
    top snelle levering goede prijs eind resultaat dat de motor weer prima draait
    Helpful?
    0 0
Een beoordeling toevoegen
Project! AB Marine service

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Artikelen die bij dit product passen