Honda anode voor 75-130-225HP, Aluminium
Inclusief 21% belasting
Product ID: 129468
18 stuks op voorraad, dezelfde dag verzonden
• Bestel vóór 15:00 uur
Warranty: 2 Jaren
01406AL
Waar is het geïnstalleerd: Honda BF 75-225HP (1997-2006)
Originele code: 06411-ZW1-000
l 225.00
a 50.00
h 15.00
i 202.00
Ø 6.00
Product ID: 129468
Extra informatie
Product Hoogte
15,00mm
Anode materiaal
Aluminium
Toepasbaar op
Honda
Product Lengte
225,00mm
Product Breedte
50,00mm
Hart afstand (H.C)
202,00mm