SmartSolar MPPT 250/85-PV-ST01 VE.Can
Inclusief 21% belasting
Product ID: 145022
• Nalevering mogelijk binnen 3-5 werkdagen
• Bestel vóór 15:00 uur
Warranty: 2 Jaren
SCC125085511 Victron
Datasheet: BlueSolar and SmartSolar Charge Controller MPPT – Overview
SmartSolar charge controller MPPT 250/70 up to 250/100 VE.Can
Afmetingen: SmartSolar MPPT 150V 250V 85A 100A MC4 VE.Can