BlueSolar PWM-LCD&USB 12/24V-20A
Inclusief 0% belasting
Product ID: 144958
• Nalevering mogelijk binnen 3-5 werkdagen
• Bestel vóór 15:00 uur
Warranty: 2 Jaren
SCC010020050 Victron
Datasheet: BlueSolar PWM Charge Controller 12V/24V & 48V LCD&USB
Afmetingen: BlueSolar PWM-LCD&USB 12V24V-5A 10A 20A
Handleiding: BlueSolar PWM Charge Controller DUO 12V-24V-20A LCD-USB