Impeller Volvo: 21730348, 3817587
Oorspronkelijke prijs was: €48,72.€40,45Huidige prijs is: €40,45.
Inclusief 0% belasting
Product ID: 19028
• 27 items op voorraad, worden dezelfde dag verzonden
• Bestel voor 15:00 uur op werkdagen
JMP No. JIKJMP029
Impeller kit 7446K
Impeller 7446-01
AØ : 65mm
B : 76mm
CØ : 16mm
Aantal bladen: 8
Type binnenkant: 7 spline
Vervangt impeller:
JMP 7446-01
Jabsco 17018-0001
Jabsco 17018-0001P
Volvo penta 21730348
Volvo penta 3817587
Volvo Penta 3583602
Volvo Penta 3593573
Volvo Penta 3817587
Volvo Penta 3819486
CAT 3N5895
Product ID: 19028









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.