MultiPlus 24V/500VA/10A-16A 230V VE.Bus
Inclusief 21% belasting
Product ID: 144847
• Nalevering mogelijk binnen 3-5 werkdagen
• Bestel vóór 15:00 uur
Warranty: 2 Jaren
PMP241500000 Victron
Datasheet: MultiPlus 500VA – 2000VA
Afmetingen: MultiPlus 12V 24V 48V 500VA
Handleiding: MultiPlus 500VA – 1200VA
Video’s: Wist Je Dat – je de firmware van een MultiPlus kunt bijwerken met een Android-telefoon?
BMV Battery Monitor instellen voor lood- en lithiumbatterijen
Artikelnummer: AC020-PMP241500000 Categorie: , , Merk:
Product ID: 144847
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Toon alleen beoordelingen in Nederlands (0)
Wees de eerste om “MultiPlus 24V/500VA/10A-16A 230V VE.Bus” te beoordelen