MultiPlus 48V/3000VA/35A-50A 230V VE.Bus
Inclusief 21% belasting
Product ID: 144883
• Nalevering mogelijk binnen 3-5 werkdagen
• Bestel vóór 15:00 uur
Warranty: 2 Jaren
PMP483021010 Victron
Datasheet: MultiPlus Inverter/Charger 800VA – 5kVA 230V
Afmetingen: MultiPlus-Quattro-Inverter 12V 24V 48V 3000VA
Handleiding: MultiPlus 3k 230V – 16A 50A
Video’s: Wist Je Dat – je de firmware van een MultiPlus kunt bijwerken met een Android-telefoon?
BMV Battery Monitor instellen voor lood- en lithiumbatterijen
VEConfigure basic
Artikelnummer: AC020-PMP483021010 Categorie: , , Merk:
Product ID: 144883
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Toon alleen beoordelingen in Nederlands (0)
Wees de eerste om “MultiPlus 48V/3000VA/35A-50A 230V VE.Bus” te beoordelen