MultiPlus-II 12V/3000VA/120A-32A 230V
Inclusief 21% belasting
Product ID: 144839
• Nalevering mogelijk binnen 3-5 werkdagen
• Bestel vóór 15:00 uur
Warranty: 2 Jaren
PMP122305010 Victron omvormer
De MultiPlus-II combineert de functies van de MultiPlus en de MultiGrid.
Het beschikt over alle functies van de Victron MultiPlus, plus een externe stroomtransformator optie om PowerControl en PowerAssist te implementeren en het eigen verbruik met externe stroomdetectie (max. 32A) te optimaliseren.
Opmerking: gedurende een korte tijd werd dit product ook wel MultiGrid-II genoemd.
Datasheet: MultiPlus-II 3kVA – 15kVA 230V
Afmetingen: MultiPlus-II 12/3000/120-32 230V
Handleiding: MultiPlus-II 230V (PDF)
Video’s: Wist Je Dat – je de firmware van een MultiPlus kunt bijwerken met een Android-telefoon?
BMV Battery Monitor instellen voor lood- en lithiumbatterijen
Introduction: MultiPlus-II
Artikelnummer: AC020-PMP122305010 Categorie: , , Merk:
Product ID: 144839
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Toon alleen beoordelingen in Nederlands (0)
Wees de eerste om “MultiPlus-II 12V/3000VA/120A-32A 230V” te beoordelen