MultiPlus 24V/1600VA/40A-16A 230V VE.Bus
Includes 21% Tax
Product ID: 146822
• Backorder possible within 3-5 business days
• Order before 15:00 hours on business days
Warranty: 2 Years
PMP242160000 Victron
Datasheet: MultiPlus Inverter/Charger 800VA – 5kVA 230V
Dimensions: MultiPlus Compact 12V / 24V 1200VA 1600VA
Manual: MultiPlus Compact 12/24V 800VA, 1200VA, 1600VA 230V
Video’s: Did You Know – You can update a MultiPlus Firmware using an Android Phone?
How to set up BMV Battery Monitor for lead and lithium batteries
VEConfigure basic
SKU: AC020-PMP242160000 Categories: , ,
Product ID: 146822
Reviews
There are no reviews yet.
Show only reviews in English (0)
Be the first to review “MultiPlus 24V/1600VA/40A-16A 230V VE.Bus”