MultiPlus 12V/500VA/20A-16A 230V VE.Bus
Includes 21% Tax
Product ID: 146802
• Backorder possible within 3-5 business days
• Order before 15:00 hours on business days
Warranty: 2 Years
PMP121500000 Victron
Datasheet: MultiPlus 500VA – 2000VA
Manual: MultiPlus 500VA – 2000VA
Dimensions: MultiPlus 12V 24V 48V 500VA
Video: Did You Know – You can update a MultiPlus Firmware using an Android Phone?
How to set up BMV Battery Monitor for lead and lithium batteries
SKU: AC020-PMP121500000 Categories: ,
Product ID: 146802
Reviews
There are no reviews yet.
Show only reviews in English (0)
Be the first to review “MultiPlus 12V/500VA/20A-16A 230V VE.Bus”